Ceny firemních kurzů

Přesnou cenu školení pro firmy stanovujeme individuálně, orientačně se pohybuje cca mezi 1000 Kč a 1500 Kč za jednu šedesátiminutovou hodinu - v závislosti na tématu, jazyce školení, dojezdové vzdálenosti atd.

Dejte nám o sobě vědět, my si vyžádáme další informace a na jejich základě zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám cca do 24 hodin pošleme.

Závaznou cenu Vám zašleme v nabídce, ale pro Vaši orientaci - například jeden šestihodinový kurz v Praze pro skupinu deseti osob v češtině může stát mezi 6 000 Kč a 8 000 Kč.

Garance spokojenosti pro firmy

Upozorňujeme, že firmám obvykle nabízíme záruku spokojenosti - tedy placení až po prvním dni školení a pouze v případě, že je firma se školením plně spokojena.

Charitativní organizace

Jste-li z nějaké charitativní organizace nebo jde o jinou prospěšnou činnost, může být výuka výrazně levnější nebo zdarma. V takovém případě se ozvěte a na snížené nebo nulové ceně se domluvíme.

Skupinové kurzy

Ceny otevřených, skupinových kurzů jsou uvedené tady.

Ceny individuální výuky

  • 1300 Kč za 120 minut (nebo 700 Kč za 60 minut) - v čase před sedmnáctou hodinou odpolední ve všední den
  • 1400 Kč za 120 minut (nebo 750 Kč za 60 minut) - v čase po sedmnácté hodině odpolední a o víkendu

Dvouhodinovka často stačí běžnému uživateli Excelu jako příprava na pracovní pohovor, samozřejmě ale záleží na znalostech současných i požadovaných. Cenu, rozsah i téma další výuky si už domluvíme na této první lekci.

V případě velmi pokročilých nebo nestandardních požadavků může být cena jiná, na takové změně se však vždy dohodneme dopředu.

Je možná i výuka v angličtině, v takovém případě cenu obvykle navyšujeme. Stejně tak cenu navyšujeme o 50% v případě, kdy se místo jednoho člověka školí dva lidé najednou.

Zaměstnanecké Cafeteria systémy

Přijímáme platby prostřednictvím těchto systémů zaměstnaneckých benefitů: