Skupinové kurzy

Ceny otevřených, skupinových kurzů, jsou uvedené tady.

Ceny kurzů pro firmy "na míru"

Přesnou cenu školení pro firmy stanovujeme individuálně, orientačně se pohybuje cca mezi 1200 Kč a 2000 Kč za jednu šedesátiminutovou hodinu - v závislosti na tématu, jazyce školení, dojezdové vzdálenosti atd.

Dejte nám o sobě vědět, my si vyžádáme další informace a na jejich základě zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám cca do 24 hodin pošleme.

Závaznou cenu Vám zašleme v nabídce, ale pro Vaši orientaci - například jeden šestihodinový kurz v Praze pro skupinu deseti osob v češtině může stát mezi 7 000 Kč a 11 000 Kč.

Garance spokojenosti pro firmy

Upozorňujeme, že firmám obvykle nabízíme záruku spokojenosti - tedy placení až po prvním dni školení a pouze v případě, že je firma se školením plně spokojena.

Charitativní organizace

Jste-li z nějaké charitativní organizace nebo jde o jinou prospěšnou činnost, může být výuka výrazně levnější nebo zdarma. V takovém případě se ozvěte a na snížené nebo nulové ceně se domluvíme.

Zaměstnanecké Cafeteria systémy

Přijímáme platby prostřednictvím těchto systémů zaměstnaneckých benefitů:

Ceny individuální výuky a konzultací (Excel, Power BI...)

1000 Kč / hod (pokud se jedná o jednu hodinu)

900 Kč / hod (pokud se jedná o více navazujících hodin)

Dvouhodinovka často stačí běžnému uživateli Excelu jako příprava na pracovní pohovor, samozřejmě ale záleží na znalostech současných i požadovaných. Cenu, rozsah i téma další výuky si už domluvíme na této první lekci.

Kromě běžné výuky Excelu, Power BI atd. může být obsahem také společné zpracování tabulek klienta, čistění a vyhodnocování dat atd.

Je možná i výuka v angličtině, v takovém případě cenu obvykle navyšujeme. Stejně tak cenu navyšujeme o 50% v případě, kdy se místo jednoho člověka školí dva lidé najednou.

Pokud by se konzultace měla uskutečnit jinde než v Praze, účtujeme dopravu navíc. V takovém případě se prosím ozvěte a pošleme Vám závaznou nabídku.