Answer Question
0
0

Dobrý den, pro vytváření fotbalových tabulek využívám delší dobu osvědčené vzorce. Jenže nyní je potřebuji rozšířit. Tyto vzorce slouží ke generování bodů. Za výhru 3, za remízu jeden, porážka 0 bodů. Teď bych to ale ještě rád vylepšil o možnost, kdy některé zápasy jdu do prodloužení a za výhru jsou pak 2 body a za prohru v prodloužení 1 bod. Marně si ale lámu hlavu nad tím, jak to udělat.
Mojí představou je, aby v případě takového zápasu po vyplnění buňky ve sloupci D např. písmenem “P” naskočilo u vítězného týmu (který musí vždy vyhrát o jeden gól) dva body a poraženého jeden bod. Měl by někdo nápad, jak to udělat?