Analytický balíček šesti kurzů - za málo peněz fakt hodně analytických znalostí

Chcete se opravdu posunout v nejrozšířenějších technologiích pro datovou analýzu, a moc za to nezaplatit? Nabízíme vám balíček (nebo spíš balík) kurzů, po jehož absolvování zvládnete na slušné úrovni několik různých analytických nástrojů - Excel, Power BI, SQL nebo R. Princip je takový, že když si objednáte kurzy v balíčku najednou, zaplatíte za ně jen cca 50% běžné ceny.

Jak to funguje?

Objednáte si balíček, např. mailem nebo formulářem na této stránce. My Vám pošleme zálohovou fakturu, kterou zaplatíte. Pak si můžete vybrat kterýchkoliv šest kurzů z následujícího seznamu:

Z kterých kurzů si můžete vybrat svých šest?

Nejdůležitější jazyky pro analýzu dat

Analýza dat v Power BI

Excel zaměřený na analýzu dat

Power platforma Microsoft

Kolik za balíček zaplatíte?

15 000 Kč bez DPH, resp. 18 150 Kč s DPH - za všechno dohromady.

Kolik ušetříte proti tomu, kdybyste kurzy kupovali každý zvlášť?

Ceny kurzů se mohou mírně měnit, ale u dražších kurzů byste dohromady zaplatili cca 28 000 - 32 000 Kč. S balíčkem to tedy máte zhruba za polovinu. 

U levnějších kurzů to může být trochu méně, nicméně výrazně ušetříte v každém případě.

Jak dlouho máte na čerpání kurzů?

Toto neomezujeme.

Co když kurzy nevyčerpám?

Pokud z balíčku vyčerpáte jen nějaký kurz, a o další už nebudete mít zájem, není to problém. Vrátíme Vám cenu balíčku, mínus cenu kurzů, na kterých jste už byli. Takže sice neušetříte, ale zase o nic nepřijdete.

Je balíček přenosný?

Není, váže se na konkrétního člověka. Pokud byste chtěli mít něco podobného pro víc lidí, kontaktujte nás a uděláme Vám speciální nabídku.

Co teď?

  • Vyplňte informace v tomto formuláři
  • Proplaťte zálohovou fakturu, kterou Vám pošleme
  • Užijte si spoustu kurzů
  • Buďte špičkovým analytikem

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.