Power BI školíme od A do Z

Pro školení ve firmách pro Vás připravíme kurz Power BI tak, aby přesně vyhovoval Vašim potřebám.

Pokud chcete přijít na veřejný kurz k nám, nebo pokud jen tak hledáte inspiraci, můžete se podívat na obsahy našich veřejných kurzů.

Úvod do Power BI

Naučíte se připojit k datovým zdrojům, načítat a upravovat data. Po skončení kurzu rozumí všichni uživatelé principům Power BI a jsou schopni vytvářet fungující reporty.

Více informací a přihlášení

Pokročilé Power BI

V tomto kurzu se naučíte v Power BI vytvářet i složité reporty, používat jazyk DAX pro zajímavé výpočty a také se dobře zorientujete v prostředí cloudu powerbi.com.

Více informací a přihlášení

Power BI - expertní úroveň

Tento kurz je pro tvůrce Power BI, kteří už mají s touto technologií větší zkušenosti, a přesto se chtějí dostat ještě dál.

Více informací a přihlášení

Power BI a vyhodnocování promočních kampaní v ecommerce

Tématem kurzu je posuzování toho, jestli promoční kampaň splnila svůj účel nebo ne. Vyhodnocování se provádí v Power BI.

Více informací a přihlášení

Kurz se věnuje Report Serveru - prostředí pro publikaci reportů ve větších firmách. Na kurzu se věnujeme tomu, jak server nastavit, spravovat a publikovat na něj reporty.

Více informací a přihlášení

Power BI pro prodej a logistiku

Na kurzu se naučíte používat Power BI pro řízení výkonnosti obchodních procesů své firmy. Dotkneme se témat od nastavení teritorií, sledování a porovnávání výsledků členů vašeho týmů, až po správu skladových zásob.

Více informací a přihlášení