Obchodní podmínky veřejných kurzů

Tyto podmínky se týkají pouze veřejných kurzů. (Podmínky kurzů pro firmy jsou určené nabídkou, kterou my pošleme a vy akceptujete. Na individuálních kurzech se platí dle dohody – hotově na kurzu nebo fakturou po kurzu.)

Kdo jsme?

ExcelTown, s.r.o.

Hennerova 230/1

150 00 Praha

IČ: 05341311

Upozornění – školení může probíhat i na jiné adrese – místo konání je vždy uvedeno u každého kurzu.

Jak se přihlašovat?

Telefonem, mailem nebo přes objednávkový formulář.

Po přihlášení Vás kontaktujeme s potvrzením a s zálohovou fakturou. Zaplatíte převodem na účet a tím jste přihlášeni. Pokud musí být kurz z nějakého důvodu zrušen, oznámíme Vám to a buď nabídneme jiný termín nebo vrátíme peníze.

Jak kurz stornovat?

Objednaný nebo zaplacený kurz je možné stornovat jen pět a více pracovních dní před začátkem kurzu. V takovém případě vracíme celou platbu za kurz nebo nabídneme účast na jiném termínu kurzu. Při stornu po tomto termínu peníze nevracíme. Pokud na kurz přijde místo přihlášeného účastníka jiná osoba, samozřejmě to akceptujeme.

Jaké osobní údaje uchováváme?

Prakticky žádné, ale něco přece jen:

  • Používáme Google Analytics a příležitostně další nástroje pro sledování aktivit na webu. Přístup k datům je zabezpečený pomocí standardních autorizačních nástrojů.
  • S pomocí externí účetní vedeme v příslušném softwaru účetnictví, ve kterém musíme sledovat údaje o obchodních partnerech – tedy o Vás, zákaznících. Data jsou zabezpečena standardními postupy používanými pro účetní data.
  • V redakčním systému uchováváme údaje o přihlášených – tedy to, co vyplníte při přihlašování na kurz. Jinak bychom v přihláškách neudrželi pořádek. Přístup k datům je zabezpečený pomocí standardních autorizačních nástrojů.
  • Hromadné maily s nabídkami nezasíláme.